Deze POP3 subsidie is bedoeld voor niet productieve hydrologische maatregelen PAS en niet-productieve investeringen voor herstel- of inrichtingsmaatregelen voor natuur, landschap, biodiversiteit. Het subsidieplafond is vastgesteld op € 2.800.000,- (samengesteld uit € 1.400.000,- Europese middelen en € 1.400.000,- provinciale middelen).
- Subsidie kan worden verstrekt voor niet productieve hydrologische maatregelen PAS en niet-productieve investeringen voor herstel- of inrichtingsmaatregelen voor natuur, landschap, biodiversiteit.
- Subsidie wordt uitsluitend verstrekt voor niet productieve hydrologische maatregelen PAS en niet-productieve investeringen als bedoeld in het eerste lid, met een aangetoonde directe link met de landbouw.
Regeling niet-productieve investeringen voor biodiversiteit, natuur, landschap en hydrologische maatregelen PAS
- De investeringen betreffen uitsluitend de uitvoering van maatregelen uit de PAS gebiedsanalyses of beheerplannen voor de N2000-gebieden in Overijssel. Of de inrichtingsplannen waarin de maatregelen uit de voornoemde plannen nader worden geconcretiseerd.
- De minimale subsidiabele kosten per project bedragen € 1.000.000,-.
Rangschikking
Openstellingsperiode
U kunt subsidie aanvragen van 18 maart 2019 (vanaf 9.00 uur) tot en met 26 april 2019 (vóór 17.00 uur).
Relevante documenten
- Format Projectplan – Niet productieve investeringen PAS
- Format Projectbegroting POP3 (optioneel)
- Format Samenwerkingsovereenkomst POP3
- MKB verklaring Overijssel – POP3
- Verklaring financiele moeilijkheden Overijssel – POP3
- Machtigingsformulier aanvrager-penvoerder aan intermediair
- Openstellingsbesluit
Een aantal bijlagen die (mogelijk) moeten worden meegestuurd met een POP3 subsidieaanvraag. Een projectbegroting is verplicht maar u bent niet verplicht het aangeboden format te gebruiken.